Giriş İkonu Kapat

Atatürk Bulvarı No: 78 Efeler/Aydın

Kurumsal

Egezem Yapı Dekorasyon

Hakkımızda

Flex-Cement 35 yıl önce Amerikada geliştirilen çimento esaslı dekoratif bir kaplama sistemidir. Ön lisans sözleşmesi DEKOR BETON SANAYİ (D.B.S) altında 2004  yılında Türkiye'de üretilmeye başlanmıştır.

EGE-ZEM Yapı Dekorasyon olarak 2006 yılında Türkiye'nin yanısıra Dünya'nın pek çok yerinde tercih edilerek kaliteden ödün vermeden başarılı bir şekilde uygulamalar yapmış ve yapmaya devam etmekteyiz. Dünyanın bir çok ülkesinde yaptığımız uygulamalardan, takdir ve teşekkürlerinden dolayı tüm müşterilerimize her zaman hizmet vermeye hazırız.
EGE-ZEM Yapı Dekorasyon olarak sınırsız seçenekleri ile estetiğe ve aynı zamanda kaliteye önem verenlerin her zaman tercihi olmaktır.

VİZYONUMUZ

Kaliteli,Yenilikçi ve Farklı Tasarımlarla Türkiyenin yani sıra tüm Dünyada yaşam alanlarının görsel güzelliklerine kaliteli katkıda bulunmak duvar baskı beton ve zemin baskı betonun yanı sıra Yapı dekorasyonda beğenilen ve tercih edilen en iyi marka olmak.

MİSYONUMUZ

Doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak geniş dekor ve tasarım yelpazesiyle müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.